Menu
Sepetiniz
Yenileniyoruz

Samurai

Marka: Samurai Model: FA-180-LH
ORJİNAL   JAPON   MALIDIR KATLANABİLİR BUDAMA TESTERESİ  ÖZELLİKLER: 180mm Bıçak Uzunluğu Sabit Krom Kaplama Düz Zemin Sertleştirilmiş Darbe Güçlü Bıçak Metal Kilit Sistemli 4mm Diş Aralığı Ergonomik Tutuş..
Marka: Samurai Model: FC-210-LH
ORJİNAL  JAPON  MALIDIR KATLANABİLİR BUDAMA TESTERESİ  ÖZELLİKLER: 210mm Bıçak Uzunluğu Sabit Krom Kaplama Eğrilik Zemin Sertleştirilmiş Darbe Güçlü Bıçak Metal Kilit Sistemli 4mm Diş Aralığı Ergonomik Tutuş..
SAMURAİ GSM-240-MH Budama Testeresi
Yeni Stokta Yok
Marka: Samurai Model: GSM-240-MH
PROFESYONEL BUDAMA TESTERESİ 240 mmProfesyonel ve pürüzsüz dal budama için özel dizayn Diş kalınlığı :3,0 mm Orjinal JAPON Malıdır...
Marka: Samurai Model: GSW-270
ORJİNAL  JAPON  MALIDIR  BUDAMA TESTERESİ  ÖZELLİKLER: Samurai GSW-270 Kombine Dişli Meyve Budama Testeresi 270mm1.Hassas ve ince dallarda,filiz ve mahsul budamasında kullanılır2.Dal budamasında , kısaltma ve gençleştirmede kullanılır.3.Ormancılık,peyzaş,..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Çerezler Hakkında Bilgi, Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.