Menu
Sepetiniz
Yenileniyoruz

Diğer

Marka: Diğer Model: 09030
  İTAL AŞI BANDI "3 KG"Filiz ve fidanları sıkıca sarar ve bu sayede hava ve nem almasını önlerŞeffaf görünüme sahiptir.Esnek olduğu için aşı yapılan dala zarar vermez. Kolayca bağlanır.Su geçirmez olup aşının öz suyunun dışarıya akmasını önlerBu koşulların sağlandığı bir aşının tutmama ola..
Marka: Diğer Model: 09096
EL YAPIMI AŞI BIÇAĞIYÜKSEK KARBONLU DÖVME ÇELİKKESKİN VE PÜRÜZSÜZ KESİMGÜL AĞACI SAPPRİNÇ KABZA..
Marka: Diğer Model: 09160
Çift Bıçaklı Ceviz Aşı BıçağıYüksek Kalite Paslanmaz ÇelikEl Yapımı Özel ÜretimAhşap Tutma SapıKeskin Bıçak YapısıCeviz Aşılaması İçin Özel Dizayn Aşı Bıçağı Ara Bağlantı Sayesinde Eşit Kesim YaparBoy: 10 cmEn: 4 cmBıçaklar Arası: 2,5 cm..
Marka: Diğer Model: 1200
Ürün  TAYVAN Malıdır. ANVİL tipi kesim.Pürüzsüz ve kolay kesim.Fırlamayan yay yuvası.Özel bıçak açısı ve ergonomik yapısı sayesinde kolu ve bileği yormayan yapı.200 mm..
Marka: Diğer Model: ART-2000
FALKET PROFESYONEL BUDAMA MAKASIKrom Vanadyum dövme çelik alt ve üst bıçak.PVC izoleli çelik dövme sap.Çift taraflı kesim.Çift taraflı kesim, kesimi yapılan dalın hem daha çabuk iyileşmesini sağlar hemde kullanıcıyı daha az yorar.Çelik yaprak yay.Kilitleme mekanizması.Uzunluk : 210 mm.İTALYAN ÜRETİM..
Marka: Diğer Model: 09089
Fidana Zarar Vermeden Fidanı Destek Çubuğuna Yada Tele Bağlamada Kullanılır. Gövdeyle Birlikte Genişlediği İçin Fidana Zarar Vermez , Kesmez , Boğmaz. Ağaç Bağlama İpi Özellikleri:Elastiki Bir Yapıya SahiptirMukavemeti YüksektirAğaçları Bağlamada KullanılırMeyveli Ve Meyvesiz Ağaçlarda Kullanıl..
Marka: Diğer Model: 09097
Kapalı kalıpta dövülerek yekpare tek parça halinde üretilmekte ve sertleştirilerek çalışma yüzeyleri aşınmaya karşı dayanıklı hale getirilmektedir...
Marka: Diğer Model: 3-A
ORİJİNAL İTALYANBUDAMA İŞLERİNDE KULLANILABİLECEK ÇİFT AĞIZLI DÖVME ÇELİK BUDAMA MAKASI21CM..
Marka: Diğer Model: R22
RİCO BUDAMA VE BAĞ MAKASIDEĞİŞTİRİLEBİLİR BIÇAKERGONOMİK SAPLARTEFLON ÇELİK BIÇAK YAPISISAĞLAM ESTETİK KULLANIMKESME ÇAPI 25MMBÜYÜK MODEL ÜRÜRN   TAYVAN   MALIDIR..
Marka: Diğer Model: 09095
SEESA 16 LT MEKANİK KOLLU İLAÇLAMA POMPASI3 ADET FARKLI UÇ İLE BİRLİKTE GÖNDERİM YAPILIRSEESA mekanik ilaçlama makineleri küçük ve dar alanlarda bile kullanılabilir. SEESA ilaçlama makinelerinde kullanılan bileşenler, uzun süre kullanılması için özenle seçilmiştir. ÇALIŞMA BASINCI........2-4 BA..
Marka: Diğer Model: 3170
Ürün Orijinal TAYVAN Malıdır. Bypass tipi kesim.Paslanmaz teflon kaplı bıçaklar.Pürüzsüz ve kolay kesim.Otomatik Kilit Sistemi.Özel Bıçak Açısı ve Ergonomik Yapı.Değiştirilebilir bıçak.  Ürün Özellikleri:Boyu : 22 cm Bıçak Tipi: Tek Ağız Tutma Sapı: Sabit..
Marka: Diğer Model: KB-05
ELMAS BİLEME ALETİ Budama Makası, Dikiş Makası Her Türlü Çakı, Bıçak, Balta vb. Kesici Aletleri Kusursuzca Keskinlik Sağlar.Kolay Taşınabilir.Çok Uzun Yıllar Kullanım Ömrüne Sahiptir. Sap Kısmında ki Yağ Haznesi ile Ürünlerinizin Yağlanmasını Sağlayabilirsiniz. ÜRÜN TAYVAN MALIDI..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
Çerezler Hakkında Bilgi, Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.