Menu
Sepetiniz
Yenileniyoruz

Fiskars

Marka: Fiskars Model: 112590
Profesyonel Bahçe Budama Makası Ağaçların zor kesimleri için Çengel BaşlıkDalın tabanına ulaşmak için bypass kesme işlemiHafifliği sayesinde uzun süre yorulmadan çalışma sağlarDaha iyi kavrama için Softouch? Saplar-Bahçenizde Ağır Kesimler İçin Uygundur.-Kuvvetli Dişli Sistemi İle Maksimum Perf..
Marka: Fiskars Model: L98
Profesyonel Bahçe Budama Makası -Bahçenizde Ağır Kesimler İçin Uygundur.-Kuvvetli Dişli Sistemi İle Maksimum Performans Sağlar.-Dişli Sistemi Sayesinde 3 Kat Kolay Kesim Yapar.-Çelik Bıçaklıdır.-Makas Uzunluğu 800 mm-Makas Ağırlığı 1342 gKeseceği Maximum Dal: 50mm  Ürün kullanımı sonr..
FİSKARS UPX86 PowerGearX Yüksek Dal Budama Makası
Öne Çıkan
Marka: Fiskars Model: UPX86
FİSKARS UPX86 YÜKSEK DAL BUDAMA MAKASI Fiskars Ağaç Budama Makasları ağaç tepeleri ve yoğun çalılar arasında rahatlıkla çalışmanızı sağlar.Böylece bir merdivene ihtiyaç duymadan yüksek dalları budayabilir, eğilmeye ya da diz çökmeye ihtiyaç kalmadan zemin seviyesindeki dalları rahatlıkla kesebi..
FİSKARS UPX86 PowerGearX Yüksek Dal Budama Makası Testereli
Stokta Var
Marka: Fiskars Model: UPX86T
FİSKARS UPX86 YÜKSEK DAL BUDAMA MAKASI TESTERELİ MODELFiskars Ağaç Budama Makasları ağaç tepeleri ve yoğun çalılar arasında rahatlıkla çalışmanızı sağlar.Böylece bir merdivene ihtiyaç duymadan yüksek dalları budayabilir,eğilmeye ya da diz çökmeye ihtiyaç kalmadan zemin seviyesindeki dalları rah..
Marka: Fiskars Model: UPX868482
FISKARS YÜKSEK DAL BUDAMA MAKASI YEDEK YAY (115360-115390-115560-115562 İçin idealdir.)UP 82, UP 84, UP 86 MODELLERİ İLE UYUMLU..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Çerezler Hakkında Bilgi, Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.