Menu
Sepetiniz
Yenileniyoruz

Felco

Marka: Felco Model: F12
Teknik Özellikler:Boy:20 cmBıçak Tipi:By-passEl Tipi:SağTutma Sapı:Döner Sap / Alm.Ağırlık:265 grÜrün ÖzellikleriFELCO 12, FELCO 6 numaralı makasın aynısıdır.Farkı FELCO 12 modelinin döner saplı olmasıdır.Hafif ve küçük yapısı, özellikle küçük elli kullanıcılar için idealdir.Kesim ağzının özel yapıs..
Marka: Felco Model: F-31
ORİJİNAL İSVİÇRE MALIFELCO 31 BUDAMA  MAKASI  FELCO 31  tek kesim ağızlı anvil bir makastır. Kuru dalların budanması ve özellikle bağcılık, elma budama için en uygun modeldir. Makasın yapısı sayesinde, bağ budaması sırasında, bağlama ipinin kesilmesinde de kullanılabilir.&nb..
Marka: Felco Model: F-5
PROFESYONEL BUDAMA VE BAĞ MAKASI Tek elli budama makasları tüm ihtiyaçları karşılar. Bu çok yönlü ve hassas klasik modeller, her iş tipine uygundur. Düz kesme başları, sol veya sağ elini kullanan tüm kullanıcılar için aynı konforu ve kolaylığı sunmaktadır. Boy: 22,5 cm Bıçak Tipi: By-..
Marka: Felco Model: F-600
KATLANIR BUDAMA TESTERESİ  ÖZELLİKLER: BUDAMA TESTERESİ 160 mm Profesyonel Budama İçindir Pürüzsüz Hızlı Kesim Krom testere bıçağı yüksek kalite çelikten üretilmiştirSert kesime uygun ve dayanlıklı Katlanır Ağırlık: 135 gBoy: 160 mm..
Marka: Felco Model: F-7
ÜRÜN ORİJİNAL İSVİÇRE MALIDIRFELCO 7 BUDAMA MAKASI ORİJİNAL  FELCO 7  modeli, tam olarak profesyonel kesim işi için uygun makastır. Armut, kiraz, kayısı, şeftali, elma ve üzüm kesimlerinde devamlı olarak kullanılmaktadır. FELCO 7 ‘ de kesim ağzının özel yapısı ve t..
Marka: Felco Model: F-903
FELCO 903 BİLEME ÇELİĞİBUDAMA MAKASI VE KESİCİ YÜZEYLERİ BİLEME ALETİORİJİNAL İSVİÇRE MALIDIR..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Çerezler Hakkında Bilgi, Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.