Menu
Sepetiniz
Yenileniyoruz

Bıçak ve Baltalar

Marka: Bahco Model: 2444
ORJİNAL İSVEÇ  MALIDIR  Çok amaçlı kullanım için sağlam  bir paslanmaz çelik bıçakKullanımda rahatlık ve güvenli bir tutuş için çift malzeme sapGenel ürün uzunluğu 220 mm, bıçak uzunluğu 102 mmBelde taşıma..
BAHCO 2444-LAP Bıçak
Yeni Stokta Yok
Marka: Bahco Model: 2444-LAP
ORJİNAL İSVEÇ  MALIDIR  Çok amaçlı kullanım için sağlam   bir paslanmaz çelik bıçakKullanımda rahatlık ve güvenli bir tutuş için çift malzeme sapGenel ürün uzunluğu 220 mm, bıçak uzunluğu 102 mmBelde ..
Marka: Bahco Model: HGPS-0.6-360
Çok Amaçlı Balta BAHCO Sağlam İsveç Çeliğinden İmal EdilmiştirBoy: 360 mmAğırlık: 800 g..
Marka: Bahco Model: HFGPS-0,7-400FG
ORJİNAL BAHCO  HFGPS-0,7-400FG- GENEL AMAÇLI KAMP BALTASI- BALTA BAŞLIĞININ ARKA TARAFI AYNI ZAMANDA ÇEKİÇ OLARAK KULLANILABİLİR- RAHATLIK, GÜVENLİK VE UZUN ÖMÜR İÇİN KAYMAZ SAPLI (ELASTOMER SAPLI VE FİBERGLASÖZLÜ POLİPROPLİN TUTAMAK)- DÜZ ÜÇ BİLEŞENLİ SAP YAPISI- 380mm UZUNLUK..
Marka: Bahco Model: 2449
BAHCO    PARÇALAMA VE AV BIÇAĞIBU ÜRÜN ZOR ŞARTLAR VE DARBEYE DAYANIKLI OLARAK İMAL EDİLMİŞ OLUP ÇEKİÇ İLE YONTMA İŞLERİNDE KULLANILABİLİR. BU ÜRÜN    CARBON    ÇELİK ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI KARARMA VE OKSİT YAPABİLİR. ÇELİK UZUNLUĞU:..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Çerezler Hakkında Bilgi, Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.