Menu
Sepetiniz
Yenileniyoruz

Yüksek Dal Budama Makasları

Marka: Bahco Model: P34-37
Yüksek Dal Kesim Makası Ürün Orjinal FRANSIZ Malıdır. Ürün Özellikleri: 5m 'lik Özel İpiyle Beraber Teslim Edilir Tamamen sertleştirilmiş bıçaklı hafif tepe dal budama makasıPreslenmiş, tamamen sertleştirilmiş ters ağız ve yapışmayı önleyiciÇelik kıskaç, vidalarla geril..
FİSKARS UPX86 PowerGearX Yüksek Dal Budama Makası
Öne Çıkan
Marka: Fiskars Model: UPX86
FİSKARS UPX86 YÜKSEK DAL BUDAMA MAKASI Fiskars Ağaç Budama Makasları ağaç tepeleri ve yoğun çalılar arasında rahatlıkla çalışmanızı sağlar.Böylece bir merdivene ihtiyaç duymadan yüksek dalları budayabilir, eğilmeye ya da diz çökmeye ihtiyaç kalmadan zemin seviyesindeki dalları rahatlıkla kesebi..
FİSKARS UPX86 PowerGearX Yüksek Dal Budama Makası Testereli
Stokta Var
Marka: Fiskars Model: UPX86T
FİSKARS UPX86 YÜKSEK DAL BUDAMA MAKASI TESTERELİ MODELFiskars Ağaç Budama Makasları ağaç tepeleri ve yoğun çalılar arasında rahatlıkla çalışmanızı sağlar.Böylece bir merdivene ihtiyaç duymadan yüksek dalları budayabilir,eğilmeye ya da diz çökmeye ihtiyaç kalmadan zemin seviyesindeki dalları rah..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Çerezler Hakkında Bilgi, Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.