Menu
Sepetiniz
Yenileniyoruz

Kalın Dal Budama Makasları

Marka: Ars Model: LPA-30L
Profesyonel Kollu Budama Makası Ürün Orjinal JAPON MalıdırKalın Dallar için Pürüzsüz Rahat KesimHafif ve Rahat KullanımDeğiştirilebilir ParçalarÜrün Özellikleri: Boy: 806 mmAğırlık: 1080 g ..
Marka: Ars Model: LPB-30M
 Profesyonel Kollu Budama Makası Ürün Orijinal JAPON MalıdırKalın Dallar için Rahat KesimHafif ve Rahat Kullanım   Ürün Özellikleri: Boy: 630 mmAğırlık: 975 g ..
Marka: Bahco Model: P160-SL-75
Meyve bahçeleri için özel tasarım çift kollu makas.Aynı zamanda peyzaj için de uygundur.İnce, dar bıçak ve kancalı ters bıçakla kuvvetli, hassas ve kolay kesimDövme ters bıçak, hassas ve yoğun kullanımların getirdiği zorlamalara direnç sağlarTepe kesimleri için uzun hafif alüminy..
Marka: Bahco Model: P160-SL-90
 Ürün Orjinal  FRANSIZ Malıdır Ürün Özellikleri: Kalın Dallar için Rahat KesimHafif ve Rahat Kullanımİnce, dar bıçak ve kancalı ters bıçakla kuvvetli, hassas ve kolay kesimDövme ters bıçak, hassas ve yoğun  kullanımların getirdiği zorlamalara direnç sağlarTepe kesi..
Marka: Fiskars Model: 112590
Profesyonel Bahçe Budama Makası Ağaçların zor kesimleri için Çengel BaşlıkDalın tabanına ulaşmak için bypass kesme işlemiHafifliği sayesinde uzun süre yorulmadan çalışma sağlarDaha iyi kavrama için Softouch? Saplar-Bahçenizde Ağır Kesimler İçin Uygundur.-Kuvvetli Dişli Sistemi İle Maksimum Perf..
Marka: Fiskars Model: L98
Profesyonel Bahçe Budama Makası -Bahçenizde Ağır Kesimler İçin Uygundur.-Kuvvetli Dişli Sistemi İle Maksimum Performans Sağlar.-Dişli Sistemi Sayesinde 3 Kat Kolay Kesim Yapar.-Çelik Bıçaklıdır.-Makas Uzunluğu 800 mm-Makas Ağırlığı 1342 gKeseceği Maximum Dal: 50mm  Ürün kullanımı sonr..
Marka: Lisam Model: 9100
LİSAM Kollu Budama Makası Ürün Orijinal   İTALYAN    MalıdırKalın Dallar için Rahat KesimHafif ve Rahat Kullanım   Ürün Özellikleri: Boy: 100 cmAğırlık: 1200 grKesme Çapı: 50 mm ..
Marka: Diğer Model: 3330TW
TELESKOPİK DAL BUDAMA MAKASIDEĞİŞTİRİLEBİLİR BIÇAKERGONOMİK SAPLARUZAYAN SAPKısa Hali: 68cmUzun Hali: 100cmKesme kapasitesi 45mmÜRÜRN   TAYVAN   MALIDIR..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Çerezler Hakkında Bilgi, Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.