Menu
Sepetiniz
Yenileniyoruz

Budama Makasları

Marka: Ars Model: 120-EU
Budama Makası Ürün Orjinal JAPON Malıdır. Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.Ergonomik yapı  Ağırlık: 230 gBoy: 210 mm..
Marka: Ars Model: CB-8
Profesyonel Budama Makası Ürün Orijinal JAPON Malıdır. Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.Ergonomik yapıMandallı kilit sistemiDeğiştirilebilir bıçakAğırlık: 210 gBoy: 205 mm..
Marka: Ars Model: CB-9
Profesyonel Budama Makası Ürün Orijinal JAPON Malıdır. Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.Ergonomik yapıMandallı kilit sistemiDeğiştirilebilir bıçakTutma sapı sabitAğırlık: 220 gBoy: 225 mm..
ARS CP-VS-8Z EX Budama Makası Kılıflı
Öne Çıkan
Marka: Ars Model: CP-VS8
Profesyonel Budama Makası Ürün Orijinal JAPON Malıdır.Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.Değiştirilebilir BıçakAğırlık: 220 gBoy: 200 mm Ürün Orijinal Deri Kılıf İle Birliktedir...
ARS VS-7Z Budama Makası ARS VS-7Z Budama Makası
Öne Çıkan
Marka: Ars Model: VS-7
Profesyonel Budama MakasıÜrün Orjinal JAPON Malıdır.Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.Ağırlık: 212 gBoy: 178 mm..
Marka: Ars Model: VS-8R
Profesyonel Budama Makası Ürün Orijinal JAPON Malıdır. Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.Değiştirilebilir Bıçak ve Parçalar Döner sap265 gr...
Marka: Ars Model: VS-8Z
Profesyonel Budama MakasıÜrün Orijinal JAPON Malıdır.Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.Değiştirilebilir bıçakAğırlık: 220 grBoy: 20 cm..
Marka: Ars Model: VS-9Z
Profesyonel Budama Makası Ürün Orijinal  JAPON Malıdır. Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir.Ergonomik yapıMandallı kilit sistemiDeğiştirilebilir bıçakAğırlık: 257 gBoy: 228 mm..
Marka: Bahco Model: P110-23
Profesyonel Budama Makası Ürün Orjinal FRANSIZ Malıdır.Pres ve Dövme Çelik TutamaklarTamamen sertleştirilmiş çelik bıçakDeğiştirilebilir bıçakProfesyonel Budama işlerinde Yaş ve Kuru Dal kesimi için Uygundur Boy: 230 mm..
Marka: Bahco Model: P126-19
Budama MakasıÜrün Orjinal FRANSIZ Malıdır. Dayanıklı ve Sağlam YapıDövme Çelik TutamaklarProfesyonel Budama İşlerinde Yaş ve Kuru Dal Kesimi İçin UygundurTel tokalı kilitleme mekanizması Boy: 190 mm..
Marka: Bahco Model: P39-22
 ÜRÜN DETAYLARIMükemmel kesme kalitesi için keskin açılı sertleştirilmiş karbon çeliğinden preslenmiş bıçakDüşük sürtünme için kaplamalı bıçakFiberglas,sağlam ve iyi şekillendirilmişŞok emilimini artırmak için koruma ve kesimin sonuna kadar rahatlıkHafif budama makaslarıKolay ve hızlı örs değiş..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)
Çerezler Hakkında Bilgi, Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.